برخی از آخرین کارها

استیج نیکنامده لواسانات
استیج نیکنامده لواسانات
انواع استیج
انواع استیج
مجتمع مگامال - اکباتان
مجتمع مگامال - اکباتان
قاب بنر اسپیس
قاب بنر اسپیس

غرفه های نمایشگاهی اسپیس فریم

غرفه های نمایشگاهی اسپیس فریم

1- طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی با در نظر گرفتن ابعاد مشخص گردیده برای ساخت غرفه توسط مدیر سالن نمایشگاهی
2- طراحی و ساخت نمایشگاه و غرفه نمایشگاهی با در نظر گرفتن محل قرارگیری غرفه نمایشگاهی در پلان نسبت به راهروهای تعیین‌شده در نمایشگاه و محل‌های عبور و مرور بازدیدکنندگان از نمایشگاه
3- طراحی و ساخت نمایشگاه و غرفه نمایشگاهی با توجه به نقشه موجود از غرفه
4- طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی با توجه به نوع محصولات و یا خدمات قابل‌ارائه توسط شرکت‌کننده در نمایشگاه
5- طراحی و اجرا غرفه نمایشگاهی با توجه به روانشناسی و جامع شناسی بازدیدکنندگان از نمایشگاه
6- طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی با توجه به دیگر شرکت‌کنندگان در نمایشگاه و مساحت غرفه نمایشگاهی

راهکارهای طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی


1- غرفه نمایشگاهی، انبار نیست طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی کاری خیلی بیشتر از اشغال کردن غرفه با اجسام انبار شرکت می‌باشد. اکثر مجریان نمایشگاه‌ها در واپسین دقایقی که می‌خواهند به غرفه نمایشگاه بروند از همکاران می‌خواهند اشیایی را برای ارسال به غرفه نمایشگاه مهیا نمایند. بنابراین اکثر غرفه‌های نمایشگاه‌ها مثل انبار شرکت‌ها می‌باشند تا یک غرفه نمایشگاهی هنری؟؟؟
2-طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی، یک هنر است مانند معماری غرفه نمایشگاهی می‌تواند مکان هنرنمایی طراح غرفه و مشخص‌کننده میزان علم و سواد طراح غرفه نمایشگاهی و میزان ذوق غرفه ساز باشد. غرفه نمایشگاه، لباس غرفه دار است و مجری غرفه نمایشگاه وظیفه دارد زیباترین طرح و باکیفیت‌ترین پارچه و دوزندگی را برای غرفه ارائه دهد.
اسپیس سازه با به‌کارگیری سازه نمایشگاهی اسپیس فریم قادر به طراحی غرفه و ساخت انواع غرفه نمایشگاهی می‌باشد.ساخت غرفه نمایشگاه با به‌کارگیری سازه نمایشگاهی میسر می‌باشد.طراحی و ساخت غرفه در کمترین زمان ممکن می‌باشد.
اسپیس ساز مجری انواع غرفه نمایشگاهی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران و دیگر محل‌های برگزاری نمایشگاه در دیگر شهرستان‌های کشور می‌باشد.
با استفاده از اسپیس فریم نمایشگاهی می‌توان در حداقل زمان ممکن غرفه سازی در فضای باز و فضای سرپوشیده را انجام داد.
نوع غرفه بندی نمایشگاهی به ابعاد و مساحت زمینی که در اختیار قرار می‌گیرد بستگی دارد.ساخت غرفه باید با توجه به نوع کاربری غرفه نمایشگاهی انجام گردد.ساخت غرفه نمایشگاهی توسط سازه‌های نمایشگاهی پیش‌ساخته دارای مزایای زیادی می‌باشد.غرفه سازی و ساخت غرفه نمایشگاهی تخصصی‌ترین حرفه در صنایع اسپیس سازه محسوب می‌گردد. ساخت غرفه‌های نمایشگاهی و برگزاری نمایشگاه در حداقل زمان ممکن توسط سازه نمایشگاهی اسپیس فریم قابل‌اجرا می‌باشد.ساخت و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی توسط متریال اسپیس نمایشگاهی دارای مزایای مختلفی می‌باشد.شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر 09122115907 ___ 33687503-021

تماس با ما