برخی از آخرین کارها

استیج نیکنامده لواسانات
استیج نیکنامده لواسانات
انواع استیج
انواع استیج
مجتمع مگامال - اکباتان
مجتمع مگامال - اکباتان
قاب بنر اسپیس
قاب بنر اسپیس

فرق اسپیس فریم و داربست

فرق اسپیس فریم و داربست

3- فرق اسپیس فریم و داربست
1-زیبایی اسپیس را بهیچ وجه نمی شود با لوله داربست قیاس کرد چون لوله داربست هیچ شکل هندسی ندارد و فقط یک لوله ضخیم می باشد در صورتیکه اسپیس فریم با کنار هم قرار گرفتن چهار لوله ظریف و سیم مفتول های نمره پنج ظرافت و زیبایی را به شکل هندسی منظم درآورده که باعث زیبایی تمام پروژه های اجرایی می شود .
2- لوله های داربست به صورت خام و زنگ زده استفاده می شود ولی اسپیس فریم ها با رنگ کوره ای می باشد و زمانی که پروژه به اجرا در می آید اسپیس فریم ها شکل زیبا و تمیزی را در معرض دید عموم قرار می دهد .
3- از لحاظ اجاره کردن تفاوت قیمت تمام شده پروژه ها مبلغ 15 الی 30 درصد سازه اسپیس فریم گرانتر از داربست می باشد که با توجه به زیبایی این سازه ارزش هزینه بیشتر را دارد .
4- لوله داربست سخت تر از اسپیس فریم نصب می شود به دلیل اینکه زمان نصب داربست جای پایی زیادی ندارد چون فقط یک لوله به قطر cm5 می باشد ولی اسپیس فریم با پهنای cm1500 می باشد که زمان نصب آن نصاب می تواند پایش را روی آن براحتی گذاشته و روی آن راه برود چون نقطه اتکای بیشتری را نسبت به لوله داربست دارا می باشد .
5- لوله داربست فقط یک لوله می باشد که نیازی به تولید ندارد و با اتصالات بهم وصل می شود ولی اسپیس فریم تولید می شود و پس از تولید مراحل زیادی را می گذراند و تبدیل به یک سازه می شود که در تمام پروژه ها قابل استفاده می باشد و سازه نمایشگاهی یا اسپیس فریم می شود نه فقط یک لوله .
6- چنانچه هر دو سازه را به یک طول مساوی در نظر بگیریم وزن لوله داربست بیشتر به نظر می آید .
7- قابلیت اجرایی اسپیس فریم در بازار امروز خیلی بیشتر از لوله داربست می باشد .
8- جذابیت نسل جدید نسبت به اسپیس فریم بیشتر از لوله داربست می باشد .
9- و تفاوت های بسیاری که ......

تماس با ما