برخی از آخرین کارها

استیج نیکنامده لواسانات
استیج نیکنامده لواسانات
انواع استیج
انواع استیج
مجتمع مگامال - اکباتان
مجتمع مگامال - اکباتان
قاب بنر اسپیس
قاب بنر اسپیس

قاب بنر اسپیس فریم

قاب بنر اسپیس فریم

برای ساخت قاب بنر اسپیس فریم ابتدا باید با ابعاد مختلف اسپیس فریم آشنا شوید، بعد با کنار هم قرار دادن این اسپیس فریم‌ها می‌توانید قاب بنر مورد نیاز خود را به‌وسیله سازه‌های اسپیس بسازید و فضای تبلیغاتی خود را آماده کنید.

موارد استفاده از قاب بنر


قاب بنر درواقع نمایی کلی از تبلیغ و آگهی نمایشگاه، فروشگاه، شرکت، نهاد دولتی و سایر مؤسسات و سازمان‌های خصوصی و دولتی می‌باشد. طراحی اسپیس فریم برای قاب بنر بنا به ساخت اسپیس فریم از تنوع بسیار زیادی برخوردار است. همچنین قاب بنر قابلیت تغییر در اندازه‌های مختلف و متنوع را دارد، از سایزهای کوچک، بزرگ متوسط چه در فضای باز چه در فضای بسته قاب بنر با طرح اسپیس فریم توانایی نصب بر روی انواع دیواره‌ها و سازهای فلزی و چوبی را دارد.

اسپیس فریم ساخت انواع قاب بنر و تابلوهای تبلیغاتی را فراهم می‌سازد. اسپیس سازه با در نظر گرفتن اینکه بنر یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای تبلیغات و معرفی خدمات در فضای های کوچک است و نصب درست آن و استفاده از قاب مناسب برای آن، علاوه بر ماندگاری و صرفه‌ی اقتصادی، می‌تواند اثرگذاری طولانی‌مدتی را بر روی مخاطبان شما داشته باشد با این دیدگاه به طراحی، ساخت و اجرای انواع قاب برای بنر اقدام کرده است. نصب بنر یا همان پروژه‌ی اجرای بنر بعد از ساخت قاب توسط خود گروه اجرایی انجام می‌گردد.
برای ایستایی قاب بنر می‌توان از اسپیس فریم کرو یا همان اسپیس قوس‌دار استفاده کرد. اسپیس منحنی دارای ابعاد گوناگونی است که جهت ایستایی قاب بنر از آن استفاده می‌شود.
علاوه بر ساخت قاب بنر می‌توان از اسپیس فریم برای ساخت قاب عکس و پوستر پرداخت و از آن‌ها جهت نمایش عکس و پوستر استفاده کرد.
اسپیس سازه با تولید متریال باکیفیت اولیه (اسپیس فریم، بست اسپیس) استفاده از گروه اجرایی قوی در کار طراحی و ساخت قاب بنر، و بررسی مقاومت اتصالات به اجرای موفق چندین پروژه‌ی بزرگ پرداخته است.
ما قاب بنر را به دو صورت فروش و اجاره در خدمت مشتریان عزیز قرار می‌دهیم جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


* جهت مشاوره و راهنمایی بیش‌تر می‌توانید با بخش فنی مجموعه تماس حاصل نمایید. 09122115907
021-33687503

تماس با ما