گروه اسپیس سازه، اسپیس نمایشگاهی و اسپیس فریم را به صورت فروش اسپیس فریم و نیز خرید اسپیس فریم و همچنین اجاره در اختیار مشتریان و متقاضیان قرار می‌دهد. سالن‌های نمایشگاهی در متراژها و ابعاد مختلف و نیز ارتفاعات قابل تغییر به واسط چادر و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی اجرا می گردد. اسپیس نمایشگاهی در قالب طرح و اندازه‌های متفاوت با استفاده از اسپیس فریم ،طراحی و ساخت محیط‌های تبلیغاتی ازجمله فعالیت‌های گروه صنعتی اسپیس سازه می‌باشد. ساخت و آبکاری اسپیس فریم‌های تولیدی اسپیس سازه با حداکثر کیفیت می‌باشد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم بهترین گزینه برای ساخت و تجهیز غرفه نمایشگاهی می‌باشد. سازه نمایشگاهی اسپیس فریم دارای کاربردهای مختلف ازجمله ساخت غرفه نمایشگاهی می‌باشد از سازه اسپیس می‌توان برای نصب بنر و فلکسی در ابعاد مختلف در فضاهای مختلف استفاده نمود.
اسپیس سازه با تولید انبوه این سازه نمایشگاهی در حال حاضر بزرگ‌ترین تولیدکننده اسپیس فریم می‌باشد. اسپیس سازه با تولید بست اسپیس فریم و قفل اسپیس فریم به‌صورت آبکاری شده در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد. بست اسپیس فریم تولیدی توسط اسپیس سازه از ورق 3 میل می‌باشد که این نوع ورق بست و قفل اسپیس فریم را دارای استحکام بالایی می‌نماید. ساخت سن و استیج نیز یکی دیگر از کاربردهای سازه نمایشگاهی اسپیس فریم می‌باشد. غرفه سازی توسط سازه اسپیس نمایشگاهی در حداقل زمان ممکن امکان‌پذیر می‌باشد. اسپیس پرکاربردترین سازه نمایشگاهی در ساخت غرفه نمایشگاهی می‌باشد. غرفه‌های نمایشگاهی ساخته شده توسط اسپیس فریم دارای زیبایی و استحکام می‌باشند.


جدیدترین نمونه کارها
استیج نیکنامده لواسانات
استیج نیکنامده لواسانات
انواع استیج
انواع استیج
مجتمع مگامال - اکباتان
مجتمع مگامال - اکباتان
طرح غرفه ی اسپیس فریم

خرید اسپیس فریم

اسپیس فریم ها در فرم‌های هندسی مختلف موجود است که در آن از آلیاژ های سبک استفاده می گردد. در اسپیس فریم ها وزن کم و نیز استحکام مهم می باشد. اسپیس فریم ها مقاوم و قوی هستند. چرا که بار اسپیس فریم ها روی گره‌ها (نقاط خمیده) می باشند . بار اسپیس فریم ها میان فریم ها توزیع و تقسیم می گردند. اسپیس فریم ها می بایست توزیع فشار مناسبی داشته باشند و استحکام کافی را به خود بگیرند.

طرح غرفه ی اسپیس فریم

اسپیس فریم

در بکارگیری از اسپیس فریم ها آیتم های متعددی ملاک هایی مانند زیبایی ، استحکام ، وزن بار ، سهولت در نصب ، بارگیری ، سهولت در تعمیر ، کم حجم بودن مورد توجه قرار می گیرد. از اسپیس فریم ها و اسپیس نمایشگاهی برای ساخت غرفه به منظور تبلیغات و نیز بازاریابی شما استفاده می گردد. در برگزرای مراسمات نیز از اسپیس فریم ها استفاده می گردد.

برخی از خدمات مجموعه اسپیس سازه

خرید و فروش اسپیس

سوله اسپیس فریم

ساخت سالن یا سوله به منظور برپایی نمایشگاه و مراسمات از لوله داربست بکار گرفته می شود. اسپیس سازه انواع اسپیس فریم ها را در ابعاد متنوع و با ظاهری فوق‌العاده زیبا اجرا و طراحی می نماید و آماده خدمات‌رسانی به مشتریان در زمینه خرید اسپیس فریم ، فروش اسپیس فریم و نیز اجاره اسپیس فریم می باشد. اسپیس فریم ها به منظرو بکارگیری در فضای باز و بسته طراحی می گردد.اسپیس فریم نمایشگاهی

غرفه اسپیس فریم

در اسپیس فریم به ویژه اسپیس فریم نمایشگاهی باید به این سوال پاسخ داده شود که فضا و ابعاد برای نصب اسپیس فریم چه میزان می باشد. در اسپیس فریم در فضای بسته و سالن نیاز به پوشش بر روی غرفه نیست و در نتیجه به اسپیس فریم کمتری نیاز می باشد و در فضای باز نیز در نتیجه به اسپیس فریم بیشتری نیاز می باشد. می توان از چادری باری ایجاد پوشش بر روی اسپیس فریم استفاده نمود تا پوششی را برای اسپیس فریم ایجاد نموده باشیم.


خرید اسپیس

قاب بنر اسپیس فریم

برای ساخت قاب بنر ابتدا باید با ابعاد مختلف اسپیس فریم آشنا شوید، کنار هم قرار دادن اسپیس فریم ها می‌توانید قاب بنر مورد نیاز را بسازد و فضای مورد نیاز برای تبلیغات را ایجاد نماید.

* جهت مشاوره و راهنمایی بیش‌تر می‌توانید با بخش فنی مجموعه تماس حاصل نمایید.

فروش اسپیس فریم

سن (استیج) اسپیس فریم

برای ساختن سن یا استیج اسپیس فریم در ابعاد و سایزهای مختلف با توجه به نیاز، با کنار هم قرار دادن اسپیس فریم ها و چیدمان آن‌ها به‌صورت شطرنجی این سازه را بدست آورد. کنار هم قرار گرفتن اسپیس فریم ها و چیدمان شطرنجی اسپیس ها، مقاومت آنها را افزایش می دهد. استیج های اسپیس فریم در ارتفاع‌های مختلف و بنا به درخواست شما مشتری گرامی قابل اجرا می‌باشد.

خدمات ما


اسپیس نمایشگاهی

اسپیس سازه خدمات خرید اسیپس فریم ، فروش اسپیس فریم ، اسپیس نمایشگاهی را مطابق با مساحت در نظر داشته شده و نیز سلیقه شما در طراحی اجرا می گردد.

توضیحات بیشتر

فروش اسپیس

شرکت اسپیس سازه ، اسپیس نمایشگاهی و اسپیس فریم خود را متناسب با نیاز شما به صورت فایبریک طراحی می نماید و در این میان از ترکیب رنگی مورد نظر شما استفاده می نماید. استحکام اسپیس فریم ها متریک مهمی است که در کنار زیبایی مطرح می گردد.

توضیحات بیشتر

اسپیس

مجموعه اسپیس سازه به منظور رفاه مشتریان خود اقدام به خرید اسپیس فریم ، فروش اسپیس فریم با قیمت ارزان و مناسب می نماید. اسپیس فریم را می توان در رنگ بندی های زیبا و نیز ترکیبی از اسپیس فریم های مختلف طراحی نمود . اسپیس فریم نمایشگاهی را می توان برای ایجاد غرفه در ابعاد مختلف طراحی می نماییم.

توضیحات بیشتر
برخی از مشریان ما